Gdańsk: nowa placówka Synexus

0
1261


24 czerwca 2015 roku odbyło się otwarcie nowego centrum medycznego Synexus. Jest to już szósta w Polsce i 25 na świecie przychodnia pod szyldem Synexus. Nowa placówka została otwarta w Gdańsku, przy ulicy Beniowskiego 23, zajmuje łącznie ponad 1000 mkw powierzchni i jest największym ośrodkiem firmy Synexus.

Placówka już od początku czerwca 2015 oferujemy mieszkańcom Gdańska bezpłatne badania kontrolne a także możliwość udziału w programach klinicznych nowych leków i terapii. Obecnie pacjenci mogą skorzystać z Akcji Promocji Zdrowia, w ramach których bezpłatnie wykonywane są między innymi: spirometria dla osób chorujących na astmę, badania laboratoryjne dla diabetyków oraz dla pacjentów, którzy przeszli zdarzenie kardiologiczne.

Synexus to międzynarodowa sieć przychodni zlokalizowanych w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry czy Republika Południowej Afryki. W Polsce jest obecna w pięciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Gdyni oraz Poznaniu.

Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne oraz badania kliniczne w dziedzinie wielu chorób. Specjalizuje  się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych oraz innych schorzeń.