Gdańsk: NZOZ Morena otworzył nową poradnię

0
938

W NZOZ-ie Morena w Gdańsku od kwietnia 2013 roku działa nowa poradnia oferująca usługi w zakresie stomatologii dla dzieci i młodzieży do 18-go roku życia. Usługi poradni są finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.

NZOZ Morena oferuje podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę laboratoryjną, obrazową i kardiologiczną. W placówce działa między innymi poradnia neurologiczna oraz pulmonologiczno-alergologiczna. Od stycznia 2013 roku jest tutaj prowadzona terapia mowy osób o udarze mózgowym i innych schorzeniach neurologicznych. Oferta dla firm dotyczy usługi w zakresie medycyny pracy. W przychodni wykonywane są także badania densytometryczne.

NZOZ Morena oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki na rok 2013 ma wartość 2 475 923,60 zł. Środki te finansują ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w 19-tu specjalnościach, opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień oraz leczenie stomatologiczne.  NZOZ Morena mieści się w Jaśkowej Dolinie 105.