Gdańsk: odbędzie się Forum Menedżerów Służby Zdrowia

0
885

16 czerwca 2016 roku odbędzie się kolejna edycja Forum Menedżerów Służby Zdrowia. Eksperci prowadzący prelekcje poruszą zagadnienia bezpośrednio związane z biznesową stroną zarządzania placówką medyczną.

Tematyka wydarzenia obejmie zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, z zasadami prowadzenia dokumentacji medycznej w wersji papierowej oraz elektronicznej, z dotacjami unijnymi, realizacją i kontrolą umów z NFZ, współpracą z personelem medycznym, pozyskiwaniem pacjentów, a także ich zgodą na zabiegi oraz nowych uprawnień pielęgniarek i położnych.

Spotkanie dedykowane jest dyrektorom szpitali i przychodni, kadrze zarządzającej prywatnymi centrami medycznymi oraz menedżerom placówek leczniczych.

Równolegle odbywać się będą targi medyczne, na których będzie można zapoznać się z ofertą wiodących firm na rynku dedykowaną branży medycznej.

Forum odbędzie się w Gdańsku, w Hotelu Amber, przy ulicy Powstańców Śląskich 45.

Kolejne edycje Forum Menedżerów Służby Zdrowia odbędą się w Olsztynie (6 września 2016), w Opolu (29 września 2016), w Rzeszowie (13 października 2016) oraz w Łodzi (8 grudnia 2016).

Organizatorem przedsięwzięcia jest Mazowieckie Centrum Biznesowe.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.mcbkonferencje.pl

Rejestracji można dokonać poprzez stronę internetową http://mcbkonferencje.pl/konferencje.pl oraz po kontakcie telefonicznym: 536-390-788 .