Gdańsk: Przychodnia Nowy Chełm otworzyła filię

0
847

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm z Gdańska otworzyła nowa filię, która mieści się przy ulicy Reformackiej 22. Placówka oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także konsultacje specjalistyczne, zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Ze środków NFZ finansowane są usługi poradni gastroenterologicznej, położniczo – ginekologicznej, chirurgii ogólnej oraz poradni endoskopowej, w której można wykonać gastroskopię i kolonoskopię, także w znieczuleniu.

Przychodnia Nowy Chełm prowadzi poza tym w Gdańsku placówki przy ulicach: Chałubińskiego 23 i Rogalińskiej 3D oraz filiew Sopocie przy ulicy 23 Marca 79A i w Suchaninie.

Placówki oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, medycynę pracy, diagnostykę USG i echokardiografię. W filii sopockiej działa Centrum Diagnostyki i Terapii Chorób Przewodu Pokarmowego Dzienny Oddział Gastroenterologiczny.

Kontrakt Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm z Pomorskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia zawarty na rok 2013 ma wartość 2 368 818,35 zł (dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej).