Gdynia: nowa poradnia w Puckim Centrum Medycznym

0
1600

Puckie Centrum Medyczne otworzyło nowa poradnię, która oferuje konsultacje w zakresie ginekologii i położnictwa. Poradnia działa w Gdyni przy ulicy Podchorążych 10A. Placówka oferuje także podstawową opiekę zdrowotną oraz prowadzi punkt pobrań.

Puckie Centrum Medyczne działa od 2000 roku (początkowo jako Bik-Med). Prowadzi pięć przychodni – w Pucku,  Leśniewie, Gniewinie, Starzynie i w Gdyni. Placówka w Pucku oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, medycynę pracy, medycynę sportową, zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia, endoskopię, a także zabiegi medycyny koreańskiej. W puckim Centrum działa także pracownia radiodiagnostyczna.

Przychodnia w Gniewinie oferuje oprócz podstawowej opieki zdrowotnej, także ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, rehabilitację i diagnostykę. Przychodnie w Leśniewie i Starzynie prowadzą tylko poradnie podstawowej opieki zdrowotnej.

Puckie Centrum Medyczne oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt zawarty na rok 2016 ma wartość ponad 6,5 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji leczniczej oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

Puckie Centrum Medyczne prowadzi spółka z o.o. spółka komandytowa. Jej właścicielem jest lekarz Krzysztof Dzietczyk.