Gdynia: promocje na usługi w evi-Med

0
907


Poliklinika evi-Med sp. z o.o. z Gdyni oferuje promocje na swoje usługi. W placówce można skorzystać z bezpłatnych przeglądów stomatologicznych oraz 20 procentowej zniżki na leczenie stomatologiczne. Promocja dotyczy także badań laboratoryjnych.

Bezpłatne przeglądy oraz zniżki na leczenie stomatologiczne dotyczą kobiet w ciąży i po porodzie. W niższe cenie – 33 zł można także wykonać badania na anty-HCV i antygen HBS. Badania pozwalają wykryć wirusowe zapalenie wątroby. Promocje trwają do 31 sierpnia 2012 roku.

Poliklinika evi-Med działa od 1992 roku. Prowadzi trzy placówki w Gdyni – przy ulicy Bp. Dominika 8-14 i16-22 oraz Świętojańskiej 141. Przychodnie oferują szerokie spektrum usług specjalistycznych m.in. usługi stomatologa, psychologa, chirurga, androloga. Poliklinika prowadzi m.in. poradnię leczenia bólu i chorób piersi oraz medycyny estetycznej. Posiada także przychodnię ginekologiczną dla młodych dziewcząt, oferuje rehabilitację. evi-MED współpracuje z ponad 400 firmami w zakresie medycyny pracy oraz abonamentowej opieki medycznej. Współpracuje również z dużymi sieciami medycznymi oraz z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Obejmuje opieką kilkadziesiąt tysięcy pacjentów. Z placówkami evi-MED współpracuje 120 lekarzy.

Większość usług placówek evi-MED jest komercyjna. Kontrakt placówek z NFZ na rok 2012 ma wartość 641 556,70 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej realizowanej w poradniach: dermatologicznej, neurologicznej, kardiologicznej, urologicznej i leczenia bólu (na ten cel jest przeznaczone 218 676,70 zł) oraz leczenia stomatologicznego (422 880 zł). W roku 2011 wartość kontraktu z NFZ była wyższa. Wynosiła wówczas 805 613,80 zł i obejmowała oprócz wymienionych wyżej poradni także poradnię endokrynologiczną.