GNS: inwestycja w nowe poradnie

0
813


Placówka w Nakle, działająca w ramach Grupy Nowy Szpital, zainwestowała w nowe obiekty. W zmodernizowanym obiekcie mieszczą się poradnie specjalistyczne. Remont trwał prawie 6 miesięcy i kosztował około 720 tysięcy złotych.

W nowych pomieszczeniach działają poradnie: ginekologiczna, urologiczna, onkologiczna, reumatologiczna, chirurgiczna i ortopedyczna.

NZOZ Nowy Szpital w Nakle i Szubinie powstał przez połączenie dwóch szpitali powiatu nakielskiego: Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nakle nad Notecią oraz Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Szubinie. W obu placówkach jest prowadzonych w sumie osiem oddziałów szpitalnych, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, poradnie specjalistyczne i pracownie diagnostyczne.

Grupa Nowy Szpital obejmuje dwanaście placówek zlokalizowanych w województwach: lubuskim, kujawsko-pomorskim i małopolskim. Są to głównie szpitale powiatowe Pod marką Nowy Szpital działają: szpital w Kostrzynie, NZOZ Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, NZOZ Nowy Szpital w Świeciu, NZOZ Nowy Szpital we Wschowie, NZOZ Nowy Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie, NZOZ w Świebodzinie, NZOZ Nowy Szpital w Olkuszu, zespół szpitali w Krośnie i Gubinie oraz Nowy Szpital w Szprotawie, a także Nowy Szpital w Wąbrzeźnie.