GNS otwiera nowe poradnie specjalistyczne

0
787

Placówki należący do Grupy Nowy Szpital systematycznie rozszerzają zakres oferowanych usług. Od 1 czerwca 2012 Nowe Szpitale uruchamiają kolejne poradnie specjalistyczne w kilku swoich jednostkach.

Poradnię chirurgiczną w Gubinie otwiera Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego. Nowy Szpital we Wschowie zaprasza pacjentów do poradni logopedycznej i nefrologicznej. Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie rozszerzył zakres swoich usług ambulatoryjnych o poradnię okulistyczną dla dzieci oraz geriatryczną. Nowy Szpital w Świebodzinie otworzył poradnię gastroenterologiczną oraz dwie poradnie ginekologiczno-położnicze, umiejscowione w Łagowie i w Zbąszynku. Natomiast Nowy Szpital w Kostrzynie otworzył poradnię ginekologiczno-położniczą w Bogdańcu. W kwietniu 2012 Szpital we Wschowie otworzył stację dializ

Grupa Nowy Szpital obejmuje dwanaście placówek zlokalizowanych w województwach: lubuskim, kujawsko-pomorskim i małopolskim. Są to głównie szpitale powiatowe Pod marką Nowy Szpital działają: szpital w Kostrzynie, NZOZ Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, NZOZ Nowy Szpital w Świeciu, NZOZ Nowy Szpital we Wschowie, NZOZ Nowy Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie, NZOZ w Świebodzinie, NZOZ Nowy Szpital w Olkuszu, zespół szpitali w Krośnie i Gubinie oraz Nowy Szpital w Szprotawie, a także Nowy Szpital w Wąbrzeźnie.