GNS: strona internetowa dla mieszkańców Olkusza

0
868


Nowy Szpital w Olkuszu uruchomił dla mieszkańców Olkusza specjalną stronę internetową, na której każdy może zadać pytanie dotyczące placówki. Organizatorzy deklarują, że będą się starali odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cenne będą również wszystkie sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania szpitala.

– Staramy się zmieniać szpital tak, żeby jak najlepiej służył pacjentom. Wiemy, że przy tej okazji pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Stąd pomysł na stronę, gdzie mieszkańcy mogą zadawać pytania dotyczące szpitala – mówi dr Norbert Kubański, prezes Nowego Szpitala w Olkuszu.

Po wejściu na stronę www.zapytajoszczegoly.pl każdy może zadać pytanie wypełniając formularz. Po wpisaniu pytania, na podany email jest wysyłane potwierdzenie oraz link do podstrony na której można sprawdzać pojawienie się odpowiedzi. Na stronie jest też możliwość zapoznania się z wcześniej zadanymi pytaniami i odpowiedziami. W uzasadnionych przypadkach, kiedy np. odpowiedź musiałaby zawierać poufne dane medyczne, informacje są udzielane bezpośrednio i nie są publikowane na stronie.

Nowy Szpital w Olkuszu to największa placówka medyczna w powiecie olkuskim. Każdego roku z usług szpitala korzysta średnio 191 tysięcy pacjentów. Od 2009 roku placówką zarządza Grupa Nowy Szpital, sieć niepublicznych szpitali w Polsce, które świadczą usługi medyczne w ramach kontraktów z NFZ.