Grodzisk Mazowiecki: nowa siedziba Centrum Medycznego Ameds

0
1028


Centrum Medyczne Ameds z Grodziska Mazowieckiego ma nową siedzibę. Placówka zlokalizowana dotychczas przy ulicy Dalekiej mieści się obecnie przy ulicy Szczerkowskiego 4. Nowa siedziba powstała w dzierżawionych pomieszczeniach. Jest większa od dotychczasowej, nie spełniającej już wymagań pacjentów i personelu.

W nowej lokalizacji szczególny nacisk położono na komfort pacjentów, na których czekają nowe, w pełni wyposażone gabinety lekarskie oraz wygodna poczekalnia. Dzięki zainstalowaniu specjalnej windy, nowa siedziba Ameds została w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się apteka, pacjenci mają dostęp do bezpłatnego parkingu.

Ameds od 2010 roku proponuje pacjentom innowacyjne metody leczenia najcięższych schorzeń, między innymi stwardnienia rozsianego, raka prostaty, opornego nadciśnienia tętniczego oraz chorób naczyniowych. W nowej siedzibie mieści się również przychodnia oferująca konsultacje specjalistyczne. W ofercie placówki znajduje się także diagnostyka laboratoryjna oraz szereg innych badań diagnostycznych (MRI, TK, RTG, USG). Od niedawna Ameds świadczy także usługi z zakresu medycyny pracy i rehabilitacji.

W zakresie obsługi pacjentów zagranicznych Ameds współpracuje z firmą Medical Travel Europe, która specjalizuje się w organizacji pobytów w Polsce dla pacjentów z całego świata.