Grupa Lux Med wspiera uczestników 20. PKO Poznań Maratonu

0
241

Grupa Lux Med została partnerem 20. PKO Poznań Maratonu, który 20 października 2019 roku wystartuje w stolicy Wielkopolski. W trakcie wydarzenia biegacze będą mogli skorzystać z bezpłatnej opieki fizjoterapeutycznej w specjalnie przygotowanej strefie regeneracji Grupy Lux Med.

Strefa powstanie w okolicach mety maratonu. Do dyspozycji maratończyków będzie ponad 100-osobowy zespół fizjoterapeutów i masażystów Grupy Lux Med i Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii.

Lux Med zachęta także wszystkich maratończyków i amatorów biegania do wykonania podstawowej diagnostyki kardiologicznej Kardio Sport i testów sprawności narządu ruchu FMS – do 30 listopada 2019 roku można skorzystać z 10-procentowegorabatu na te badania. Wystarczy wybrać interesujący pakiet na stronie emarket.luxmed.pl i podać hasło POZNANMARATON2019.

Grupa Lux Med od wielu lat wspiera najważniejsze imprezy sportowe w Polsce. Dba o zdrowie aktywnych Polaków i otacza opieką najlepszych polskich sportowców jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Czytaj także: Akademia Lux Med szkoli personel medyczny>>>