Grupa Lux Med wyróżniona za opiekę dla pracowników 

0
77

Grupa Lux Med po raz kolejny zwyciężyła w rankingu “Marka godna zaufania” w kategorii „Opieka medyczna dla pracowników”. Jest to tym bardziej cenne, że teraz, w czasach pandemii, zaufanie nabrało nowego znaczenia.  

Marki stanęły przed jeszcze większym wyzwaniem, a ich zadaniem było wsparcie swoich klientów. 

-Na zaufanie naszych pacjentów pracujemy codziennie już blisko 30 lat. W Lux Med to pacjent jest zawsze w centrum uwagi. Bezpieczeństwo medyczne, jakość opieki, dostępność oraz indywidualne podejście do potrzeb pacjenta były i są dla nas priorytetem. Dzięki naszym rozwiązaniom opiekujemy się pacjentami także przez cały wyjątkowo trudny czas pandemii – mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med. 

Czytaj także: Lux Med z tytułem Firma Przyjazna Pracownikom>>>

W tym roku organizatorzy rankingu po raz szósty sprawdzali, które marki produktów i usług dla biznesu cieszą się największym zaufaniem przedsiębiorców z sektora MSP.  W edycji udział wzięło 1 200 przedstawicieli firm, którzy oceniali ponad 300 znanych i cenionych marek, w 25-ciu kategoriach. 

Organizatorem rankingu jest „My Company Polska” oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 

Grupa Lux Med jest obecnie największą w Polsce prywatną siecią medyczną mającą pod swoją opieką ponad 2,2 miliona osób. Prowadzi 260 ogólnodostępnych i przyzakładowych centów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 17 500 osób, w tym ponad 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.   

Grupa Lux Med jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.