Grupa Scanmed Multimedis zabezpieczała Ursynalia

0
823


Grupa Scanmed Multimedis zabezpieczała Warsaw Student Festival Ursynalia. największy festiwal studencki w Europie oraz jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Impreza odbywała się w dniach 1-3 czerwca.

– Cieszymy się, że możemy zadbać o bezpieczeństwo uczestników tegorocznych Ursynaliów. Grupa Scanmed Multimedis od początku istnienia angażuje się w działalność na rzecz środowiska studenckiego. W ramach programu AKAMEDIK obejmujemy opieką medyczną ponad 100 000 studentów w całej Polsce – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Grupy Scanmed Multimedis.

W ciągu każdego roku akademickiego organizowanych jest kilkadziesiąt akcji profilaktycznych, wykładów edukacyjnych oraz szkoleń, z których korzysta ponad 6000 osób. Grupa Scanmed Multimedis wspiera liczne inicjatywy studenckie, między innymi Studenckie Nagrody Dziennikarskie – MediaTory, akcję studencką KRajowy KRwiecień KRwiodawstwa, Dzień Dawcy Szpiku na Uniwersytecie Rolniczym i Politechnice Krakowskiej, Dni Zdrowia – cykl akcji profilaktycznych na uczelniach w całej Polsce i wiele innych.

Scanmed Multimedis SA posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Festiwalu Zaczarowanej Piosenki  i Wielkiej Parady Smoków. W samym tylko 2011 roku firma zabezpieczała ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych.