Helimed: nagroda za jakość i innowacyjność

0
267

Spółka Helimed otrzymała nagrodę Najwyższa Jakość Quality International 2017. Program Najwyższa Jakość QI od 11 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju.

Program jest unikalnym przedsięwzięciem, które skupia firmy małe, średnie i duże, a także instytucje użyteczności publicznej wokół idei zarządzania jakością i wykorzystywania nowoczesnych technik zapewnienia jakości. Jednym z celów programu, który stawiają przed sobą organizatorzy jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas uroczystej gali w ramach Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności.

Helimed posiada 11 pracowni tomografii komputerowej i 6 pracowni rezonansu magnetycznego a także pracownie USG i RTG. Wykonuje rocznie około 100 tysięcy badań.

Pracownie spółki  znajdują się w ważniejszych miastach województwa śląskiego (Katowice, Żory, Bieruń, Zawiercie, Sosnowiec, Siemianowice, Czeladź, Żywiec) i opolskiego (Opole,  Kędzierzyn-Koźle), umiejscowione są w budynkach szpitali.