Helimed: nowe wyposażenie pracowni diagnostycznej w Czeladzi

0
524

Pracownia diagnostyki obrazowej prowadzona przez spółkę Helimed, zlokalizowana w szpitalu w Czeladzi, została wyposażona w nowy aparat do wykonywania badań tomografii komputerowej.

Z okazji ponownego otwarcia pracowni diagnostycznej oferowane są niższe ceny badań.

Pracownia oferuje także badania rezonansu magnetycznego oraz RTG i na początku 2019 roku została wyposażona w nowy aparat do badań rezonansu magnetycznego.

Od maja 2020 także pracownia diagnostyki obrazowej Helimed, działająca w Bieruniu, oferuje badania na nowym tomografie komputerowym.

Pracownie diagnostyki obrazowej Helimed od 1 kwietnia 2020 roku wznowiły wykonywanie badań diagnostycznych z zakresu rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, RTG oraz USG w większości swoich pracowni, po przerwie spowodowanej ogłoszeniem epidemii koronawirusa. Wprowadzono wówczas standardy zapewniające bezpieczeństwo pacjentom i personelowi.

Czytaj także: WizjaMed przebadała 10 tysięcy pacjentów w czasie epidemii>>>

Helimed Diagnostic Imaging prowadzi pracownie diagnostyki obrazowej w południowej części Polski – w Żorach, Bieruniu, Katowicach, Sosnowcu, Czeladzi, Opolu, Kędzierzynie Koźlu i Siemianowicach Śląskich, a także centra diagnostyczne specjalizujące się w diagnostyce urazów sportowych. W tym zakresie współpracuje ze Sport-Kliniką w Żorach oraz Ośrodkiem Galen-Ortopedia z Bierunia. Oferuje także porady fizjoterapeuty w Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej Helimed w Katowicach.

Badania oferowane przez Helimed są zarówno komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.