Indexmedica planuje rozszerzenie działalności

0
832


Grupa Indexmedica planuje rozszerzyć zakres działalności w segmencie hotelowym, co będzie polegać na budowie obiektów apartamentowo-hotelowych, sprzedaży inwestorom lokali wyodrębnionych z tych obiektów oraz na zarządzaniu całym przedsięwzięciem i dzieleniu się zyskiem z właścicielami poszczególnych lokali.

Obecnie Indexmedica prowadzi w Krakowie działalność w branży hotelowej i medycznej.

W segmencie hotelowym Grupa świadczy usługi w standardzie affordable luxury (dostępny luksus w standardzie czterogwiazdkowym) w obiekcie hotelowym przy ulicy Wygody, natomiast przy ulicy Starowiślnej buduje dwukrotnie większy hotel, w którym rozpocznie świadczenie usług usługi w pierwszej połowie 2017 roku.

W segmencie medycznym Indexmedica prowadzi w Krakowie placówkę przy ulicy Czapińskiego 2, w której oferuje usługi stomatologiczne, zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych. Poza usługami dentystycznymi pomaga klientom spoza Polski w rozliczeniu kosztów leczenia z ubezpieczycielami, w organizacji przelotu, rezerwacji noclegu, a także w organizacji czasu wolnego.

Grupa informuje, że jest obecnie jest w trakcie oceny opłacalności zakupu nieruchomości, które mogą być wykorzystane pod budowę obiektów apartamentowo-hotelowych w centrum Krakowa.

W opinii zarządu spółki rozszerzenie działalności w segmencie hotelowym uzasadnia zmianę firmy spółki z Indexmedica S.A. na Metropolis S.A.