Indexmedica: podpisanie umowy na budowę hotelu w Krakowie

0
745


INX Hotel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., spółka zależna Indexmedica S.A., podpisała umowę na budowę nowego hotelu o standardzie czterech gwiazdek przy ulicy Starowiślnej 91 w Krakowie w dzielnicy Kazimierz.

Na budowę hotelu w stanie deweloperskim wpłynęły dwie ważne oferty firm: Chemobudowa S.A. na kwotę 15 170 000 zł netto oraz Realimpex Sp. z o.o. na kwotę 14 175 000 zł netto. Wybrana została tańsza oferta.

Zaprojektowany hotel ma 130 pokoi wraz z restauracją, salami konferencyjnymi, lobby oraz barem i obejmuje powierzchnię całkowitą w wysokości 5 216 mkw. Pod względem ilości pokoi będzie to największy hotel, jaki kiedykolwiek powstał na terenie krakowskiego Kazimierza.

Rozpoczęcie prac planowane jest na początek sierpnia 2015 roku, a oddanie budynku w stanie deweloperskim na 30 października 2016 roku. Otwarcie nowego hotelu zaplanowano na wiosnę 2017 roku.

Indexmedica prowadzi obecnie w Krakowie placówkę przy ulicy Czapińskiego 2. Oferuje usługi stomatologiczne, zarówno dla klientów polskich jak i zagranicznych. Poza usługami dentystycznymi pomaga klientom spoza Polski w rozliczeniu kosztów leczenia z ubezpieczycielami, w organizacji przelotu, rezerwacji noclegu, a także w organizacji czasu wolnego.