Interferie: zwiększenie kontaktu z zachodniopomorskim oddziałem NFZ

0
793


Spółka Interferie S.A. z Lubina podpisała aneks do umowy z zachodniopomorskim oddziałem NFZ dotycząc udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego. 

Na mocy aneksu podwyższona została kwota zobowiązania Funduszu z tytułu realizacji umowy w okresie od dnia 25 stycznia 2014 do 31 grudnia 2014. do wysokości 5 327 784 złotych. W związku ze zwiększeniem kwoty zobowiązania przyjęto nowy harmonogram realizacji umowy.

Spółka Interferie S.A. prowadzi hotele i ośrodki wypoczynkowe w Sudetach i pasie nadmorskim oraz hotele w Lubinie i Głogowie. Zajmuje się turystyką zdrowotną, specjalizuje się w organizowaniu kuracji uzdrowiskowych oraz pobytów profilaktyczno-leczniczych. W województwie zachodniopomorskim prowadzi obiekty w Kołobrzegu, Dąbkach, Świnoujściu, Ustroniu Morskim. W Świnoujściu działa obiekt Medical SPA specjalizujący się w usługach medycznych, rehabilitacyjnych oraz wellness&spa. 

66,82 procent akcji Interferii należy do Funduszu Hotele 01 spółka z o.o. spółka komandytowo-akcyjna, spółki celowej funduszu KGHM I FIZ. 14,6 procent udziałów spółki Interferie posiada Marian Urbaniak i ZUW URBEX Sp. z o.o., 19.02 procent – pozostali akcjonariusze. Od 2006 roku Interferie S.A. są spółką notowaną na GPW.

W roku 2013 spółka zanotowała przychody ze sprzedaży w wysokości 38 801 tysięcy złotych. Rok wcześniej przychody spółki miały wartość 38 155 tysięcy złotych.