Invicta: nowa placówka w Gdyni

0
908


Invicta, specjalizująca się w leczeniu niepłodności, otworzyła placówkę w Gdyni. W nowym oddziale pacjenci będą mogli skorzystać z wizyt specjalistycznych oraz wykonać badania diagnozujące przyczynę trudności z zajściem w ciążę. W ośrodku przyjmować będzie profesor dr. hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, członek rady naukowej i kierownik Klinik Leczenia Niepłodności Invicta.

Pary, które do tej pory nie leczyły się w Klinice, będą mogły w niej skorzystać z bezpłatnej konsultacji medycznej.
– Nowy oddział powstał z myślą o potrzebach i oczekiwaniach pacjentów. Dzięki dogodnej lokalizacji będziemy w stanie zapewnić im łatwy dostęp do opieki specjalistów i najnowszych rozwiązań, a tym samym zaproponować skuteczne leczenie – podkreśla prof. dr n. med. Krzysztof Łukaszuk.

Rozmowa z doświadczonym lekarzem i diagnostyka, której celem jest określenie źródła trudności z zajściem w ciążę, to zazwyczaj pierwszy krok na drodze do posiadania dziecka.

Jak zgodnie twierdzą eksperci, najtrudniejsze jest podjęcie samej decyzji o zasięgnięciu profesjonalnej porady. By zachęcić pacjentów i z okazji otwarcia nowego oddziału, w wybrane dni tygodnia, do końca stycznia 2014 roku Invicta w Gdyni organizuje nieodpłatne wizyty lekarskie.

Bezpłatne konsultacje obejmują  spotkanie z ekspertem w zakresie leczenia niepłodności partnerskiej oraz badanie USG w zależności od wskazań lekarskich. Dodatkowo podczas wizyty para otrzyma bon rabatowy 50 procentowy na wykonanie wybranych badań laboratoryjnych oraz 10 procentowy na wykonanie jednej wybranej procedury (inseminacji domacicznej lub programu zapłodnienia pozaustrojowego in vitro). Warunkiem skorzystania z bezpłatnej konsultacji jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie Kliniki.

Invicta działa na rynku ponad 13 lat, oferując kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności. Obecnie prowadzi placówki w Gdańsku, Warszawie, Słupsku oraz Gdyni. Jako pierwszy ośrodek w Polsce, Invicta wprowadziła do diagnostyki badania AMH (rezerwa jajnikowa) i fragmentację DNA plemnika, wdrożyła metodę IVM, mrożenie i witryfikację komórek jajowych oraz tkanki jajnikowej, diagnostykę preimplantacyjną PGD oraz procedurę FAMSI. Nowa placówka powstała w Gdyni przy ulicy Władysława IV 50/3.