Invicta: nowy serwis poświęcony in vitro

0
812


Invicta otworzyła nowy serwis internetowy utworzony z myślą o wszystkich parach, które zastanawiają się nad skorzystaniem z zapłodnienia pozaustrojowego. Serwis stanowi bogate źródło merytorycznych informacji na temat in vitro i  programów leczenia, jest także platformą wymiany doświadczeń.

Serwis umożliwia porównanie programów in vitro dostępnych w Klinikach Invicta pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Na stronie www.invitro24.com zamieszczono ankietę skierowaną do par, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej dla siebie opcji. Po wypełnieniu, formularz przekazywany jest konsultantowi, którego zadaniem jest pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania.

W serwisie pacjenci znajdą szczegółowe opisy programów m.in. In Vitro All Inclusive, In Vitro All Inclusive Genetics, In Vitro Optimum, In Vitro Standard oraz In Vitro z Komórkami Dawczyni. Dodatkowo w odpowiedzi na prośby leczących się osób na stronie w osobnej zakładce znaleźć można informacje o rządowym programie dofinansowania in vitro.

Serwis pozwala także na wymianę doświadczeń i opinii. W ramach uruchomionego na stronie bloga, wypowiadają się specjaliści z zakresu embriologii, psychologii czy leczenia niepłodności, zaś pacjenci mogą dodawać komentarze i udostępniać wpisy. Strona jest odpowiedzią zarówno na oczekiwania par rozpoczynających leczenie metodą in vitro, jak i tych, które mają za sobą lata starań o upragnione dziecko.

Invicta działa na rynku już 12 lat, oferując kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności. Obecnie prowadzi placówki w Gdańsku, Warszawie oraz Słupsku. Jako pierwszy ośrodek w Polsce, Invicta wprowadziła do diagnostyki badania AMH (rezerwa jajnikowa) i fragmentację DNA plemnika, wdrożyła metodę IVM, mrożenie i witryfikację komórek jajowych oraz tkanki jajnikowej, diagnostykę preimplantacyjną PGD oraz procedurę FAMSI. Kierownikiem Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA jest prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk.