Invicta otwiera placówkę w Słupsku

0
1095

24 marca 2012 roku Klinika Invicta uruchomi w Słupsku pierwszy w tej okolicy oddział zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności. W słupskiej placówce pacjenci bezskutecznie starający się o potomstwo będą mogli zasięgnąć porady lekarzy specjalistów, wykonać badania z zakresu podstawowej diagnostyki niepłodności i rozpocząć leczenie.

W pierwszym okresie działalności Klinika zaprasza także na bezpłatne konsultacje. W ośrodku przyjmować będzie profesor dr. hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, członek rady naukowej i kierownik Klinik Leczenia Niepłodności Invicta. Do dyspozycji pacjentów będą też doświadczeni lekarze specjaliści oraz wykwalifikowany personel medyczny. Osoby, których sytuacja wymaga zastosowania wysokospecjalistycznych procedur, kierowane będą na zabiegi do placówki Invicta w Gdańsku. W przyszłości w słupskim oddziale będą wykonywane także zabiegi inseminacji oraz będzie prowadzony etap stymulacji do procedury zapłodnienia pozaustrojowego.

Nowy oddział powstał z myślą o potrzebach i oczekiwaniach pacjentów z Pomorza Zachodniego, a także Słupska, Koszalina i okolic. Dzięki temu będziemy w stanie na miejscu zapewnić im opiekę specjalistów i dostęp do najnowszych rozwiązań, a tym samym zaproponować skuteczne leczenie – podkreśla prof. dr n. med. Krzysztof Łukaszuk.

Placówka mieścić się będzie przy ul. Frąckowskiego 15 w Słupsku. W dniu otwarcia oddziału, 24 marca oraz w pierwszym okresie jego działalności, pacjenci skorzystać mogą z bezpłatnych konsultacji lekarskich u profesora Łukaszuka oraz 50 procent rabatu na panel badań diagnostycznych.

NZOZ Invicta posiada główną siedzibę w Sopocie. Działa od września 2000 roku. W Trójmieście dysponuje dwiema przychodniami, oddziałem jednego dnia, salą zabiegową z pełną diagnostyką laboratoryjną oraz dwiema salami pobytowymi. Od września 2008 roku posiada także placówkę w Warszawie, zlokalizowaną przy ulicy Złotej.