InviMed: Dzień Otwarty w klinikach

0
843


Kliniki InviMed, zajmujące się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności, organizują bezpłatne konsultacje w ramach Dnia Otwartego z okazji 10-lecia firmy. Od marca 2012 właścicielem InviMed jest Grupa Medicover.

Dzień Otwarty będzie miał miejsce  w sobotę, 26 maja 2012. InviMed Warszawa tego dnia będzie oferować konsultacje lekarskie, będzie także można obejrzeć klinikę i poznać jej zespół. W placówkach InviMed we Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lekarzami. Wszyscy, którzy odwiedzą kliniki w tym dniu otrzymają rabaty na kolejną wizytę niepłodnościową i kupony na bezpłatne badanie nasienia.

InviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa w Warszawie jest pierwszą placówką InviMed, która powstała w 2002 roku. W ciągu tego czasu rozwinęła się i przekształciła w jeden wiodących ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kolejne trzy zostały otwarte we Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

W klinice stosowane są procedury inseminacji domacicznej, in vitro, IFV/ICSI, IFV/IMSI-6600. Jest możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań diagnostycznych. Dzięki temu InviMed ma jeden z najwyższych odsetków ciąż, osiągany przez kobiety w różnym wieku.

Zespół InviMed specjalizuje się w leczeniu niepłodności męskiej i osiąga bardzo dobre wyniki, m.in. w klinice można wykonać testy SCD, MSOME-6600 i zabieg IMSI-6600.