InviMed: program In Vitro z Sukcesem

0
1103


Sieć klinik leczenia niepłodności InviMed wprowadziła do swojej oferty Program In Vitro z Sukcesem, skierowany do par, które nie kwalifikują się do Programu Rządowego In Vitro oraz szukają skutecznej terapii.

In Vitro z Sukcesem to specjalny program obniżający koszty zabiegu. W ramach programu pacjentka otrzymuje dwie próby in vitro w cenie jednej. Można wybrać jedną z dwóch opcji finansowania: 11 990 zł (cena dwóch procedur in vitro, po pierwszej próbie zakończonej sukcesem placówka gwarantuje zwrot kwoty 3 990 zł.) lub 10 000 zł (koszt dwóch procedur in vitro). Cena nie zawiera wliczonej odpłatności za leki, ale obecnie leki te są refundowane przez NFZ.

Zaletą Programu In Vitro z Sukcesem, poza atrakcyjnymi warunkami finansowymi, jest bardzo wysoka, sięgająca do 80 procent skuteczność, dzięki stosowaniu technik IMSI lub ICSI oraz innych nowoczesnych procedur.

InviMed to największa w Polsce sieć klinik leczenia niepłodności, posiadająca placówki w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni, Katowicach, Bydgoszczy i Lublinie. InviMed – Europejskie Centrum Macierzyństwa w Warszawie jest pierwszą placówką InviMed, która powstała w 2002 roku. W klinice stosowane są procedury inseminacji domacicznej, in vitro, IFV/ICSI, IFV/IMSI-6600. Jest możliwość przeprowadzenia kompleksowych badań diagnostycznych. Dzięki temu InviMed ma jeden z najwyższych odsetków ciąż, osiągany przez kobiety w różnym wieku. Zespół InviMed specjalizuje się w leczeniu niepłodności męskiej i osiąga bardzo dobre wyniki, m.in. w klinice można wykonać testy SCD, MSOME-6600 i zabieg IMSI-6600.

Invimed od 2012 roku należy do Grupy Medicover.