IQ Medica: współpraca z firmą Ratalnie com

0
957

IQ Medica, która oferuje usługi medyczne w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, nawiązała współpracę z firmą Ratalnie com, która oferuje systemy ratalne dla pacjentów korzystających z usług placówki.

W ratach opłacić można zabiegi już od 1000 zł. Ratalnie com to spółka z o.o., której siedziba mieści się w Warszawie. Oferuje MediRaty – produkt finansowy skierowany wyłącznie do branży medycznej. Ratalnie.com finansuje między innymi leczenie stomatologiczne, zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi chirurgiczne, zabiegi ortopedyczne, zabiegi okulistyczne.

Spółka IQ Medica powstała w 2004 roku. W 2010 roku przekształciła się w spółkę akcyjną. Zadebiutowała na NewConnect w maju 2011 roku, pozyskując z tego źródła 2,7 mln zł. Priorytetem spółki jest rozszerzenie liczby placówek świadczących usługi z zakresu medycyny estetycznej działających pod marką IQ Medi Spa. Obecnie IQ Medica prowadzi salon IQ Medi Spa przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie oraz placówkę szpitalną w Warszawie, w której wykonywane są usługi z zakresu chirurgii plastycznej.

W marcu 2012 roku IQ Medica oferuje 10-procentową promocję na wszystkie zabiegi chirurgiczne. Zabiegi mogą być także wykonane w innym miesiącu, pod warunkiem wpłaty zaliczki w wysokości 15 procent na poczet przyszłego zabiegu.