IV edycja Healthcare IT Trends 2013

0
902


Redakcja magazynu „Healthcare Management Magazine” oraz „Nowe Technologie IT w Ochronie Zdrowia” zaprasza na 4. edycję ogólnopolskiej konferencji Administratorów Sieci IT w placówkach medycznych Healthcare IT Trends. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2013 roku w Warszawie.

Konferencja jest organizowana od 2012 roku. Trzy pierwsze jej edycje zgromadzały ponad 600 osób i spotkały się z dużym uznaniem uczestników. Konferencja to wyjątkowe spotkanie administratorów sieci IT w placówkach medycznych, kierowników działu IT, działów technicznych, administracyjnych, dyrektorów pionu technicznego, przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za informatyzację i rozwój technologiczny placówki.

Tematyka podejmowana podczas konferencji jest ważna, ponieważ od 1 sierpnia 2014 roku każda placówka świadcząca usługi opieki medycznej będzie zobligowana do tworzenia, zarządzania i magazynowania dokumentacji medycznej w formie cyfrowej. Dla wielu placówek oznacza to rewolucję technologiczną i…rewolucję w sposobie myślenia.

Na konferencji obecni będą eksperci z branży oraz praktycy, którzy przybliżą słuchaczom problematykę związaną z informatyzacją i na postawie wdrożeń w swoich placówkach omówią towarzyszące temu porażki i sukcesy.

Ramowy program konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące polityki bezpieczeństwa danych medycznych w placówce, elektronicznej dokumentacji medycznej, newralgicznych punktów procesu informatyzacji oraz przykłady efektywnych wdrożeń. Na zakończenie konferencji odbędą się praktyczne warsztaty pod tytułem „Bezpieczeństwo informacji w podmiocie leczniczym”.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Program oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

http://healthcareit2013.wip.pl