Jaśkowice: nowe poradnie w Centrum Medycznym

0
876

Centrum Medyczne w Jaśkowicach koło Legnicy otworzyło nowe poradnie specjalistyczne: angiologiczną, chirurgii onkologicznej, gastroenterologiczną, ortopedyczną i urologiczną. Usługi poradni są komercyjne. Koszt konsultacji wynosi 120 zł. 

Placówka oferuje usługi zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Wartość kontraktu placówki z NFZ na rok 2013 wynosi 1 359 369,80  zł i dotyczy konsultacji specjalistycznych w zakresie okulistyki, ginekologii, neurologii, dermatologii, otolaryngologii, endokrynologii, kardiologii, a także fizjoterapii ambulatoryjnej, stomatologii oraz opieki psychiatrycznej. W ramach środków z NFZ działa także poradnia podstawowej opieki zdrowotnej. Placówki prowadzi też programy profilaktyczne oraz usługi komercyjne w zakresie wyżej wymienionych specjalności.

Centrum działa od 15 lat. Mieści się  w Jaśkowicach Legnickich 37, na obrzeżach Legnicy. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której zarząd tworzą: Grzegorz Olkowski i Violetta Nowak Olkowska.