Kalisz: Orto-Medica wprowadza nowe usługi

0
1474


Przychodnia Lekarska Orto-Medica z Kalisza rozszerzyła zakres oferowanych usług o badania USG. Badania są komercyjne, podobnie jak wszystkie pozostałe świadczenia oferowane przez placówkę.

Cena badania USG (np. brzucha czy piersi) wynosi 60 zł. Koszt badania dopplerowskiego to 100 zł. Konsultacje specjalistyczne oferowane w przychodni kosztują od 70 zł do 150 zł.

Orto-Medica oferuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w zakresie stomatologii, urologii, alergologii, ginekologii i położnictwa, dermatologii, endokrynologii, diabetologii, ortopedii, laryngologii. W placówce działają gabinety: medycyny estetycznej, medycyny pracy, medycyny sportowej i rehabilitacji. Można tutaj skorzystać z konsultacji logopedy oraz dietetyka. Wykonywane są zabiegi w zakresie chirurgii plastycznej. Działa punkt pobrań materiału do badań diagnostycznych, prowadzony przez spółkę Diagnostyka.

Placówka mieści się  przy ulicy Braci Niemojowskich 4. Prowadzona jest przez spółkę Orto-Medica sp. z o.o., której prezesem jest Piotr Gruszczyński.