Kalwaria Zebrzydowska: nowe poradnie w Centrum Medycznym Warmuz

0
1098


Centrum Medyczne Warmuz z Kalwarii Zebrzydowskiej rozszerzyło zakres oferowanych usług o nowe konsultacje specjalistyczne. W placówce uruchomiono poradnie: nefrologiczną, urologiczną i reumatologiczną. Od stycznia 2014 działa tutaj także poradnia podstawowej opieki zdrowotnej.

Centrum zapowiada rozszerzanie oferty o kolejne poradnie specjalistyczne, a także staranie się o kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia na konsultacje specjalistyczne. Obecnie, oprócz usług w ramach POZ, usługi pozostałych poradni są komercyjne.

W Centrum Warmuz działają gabinety specjalistyczne: stomatologiczny (wraz z ortodoncją i implantologią), dermatologiczny, ginekologiczny, alergologiczny, kardiologiczny, endokrynologiczny, ortopedyczny, diabetologiczny. Placówka oferuje rehabilitację, usługi w zakresie medycyny pracy, wykonywanie USG stawów biodrowych u dzieci i niemowląt. Poradnia chirurgiczna oferuje konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz badania USG. Poradnia dermatologiczna oferuje zabiegi medycyny estetycznej. W centrum działa też punkt pobrań spółki Diagnostyka.

Centrum mieści się przy ulicy Konopnickiej 18.