Kancelaria Fortak & Karasiński uruchomiła bloga: Prawnicy dla branży medycznej

0
815


Kancelaria Fortak & Karasiński, poszerzając zakres świadczonych usług, uruchomiła portal internetowy (blog) pod nazwą Prawnicy dla branży medycznej. Blog dostępny jest pod adresem  www.blog.fandk.com.pl

Blog został stworzony z myślą zarówno o osobach prowadzących podmioty lecznicze, związanych zawodowo z ochroną zdrowia, jak i o osobach, które zainteresowane są poszerzaniem wiedzy w zakresie szeroko rozumianego prawa medycznego.

Na blogu przedstawiane są prywatne poglądy radców prawnych oraz aplikantów radcowskich działu medycznego kancelarii, będące reakcją na bieżące wydarzenia w branży medycznej, czyli nowelizacje przepisów prawa, orzeczenia sądów, ciekawe stany faktyczne.

Wśród ostatnich wpisów znalazły się między innymi:
– odpowiedź na pytanie: czy należy podpisywać aneks do umowy przedstawiony przez NZF?
–  komentarz do opublikowanych na stronie internetowej NIK wyników kontroli kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej w latach 2010-2013,
– a także najświeższe informacje dotyczące wprowadzenia w życie przepisów implementujących dyrektywę transgraniczną do polskiego porządku prawnego.

Kancelaria Fortak & Karasiński Radcowie Prawni posiada ponad 10-letnie doświadczenie z zakresu z zakresu prawa medycznego, podatkowego, gospodarczego i europejskiego. To pierwsza co do wielkości kancelaria w województwie łódzkim. Posiada także biura w Warszawie.