Katowice: Centrum Singum nawiązało współpracę z PZU

0
835


Centrum Medyczne Signum z Katowic rozpoczęło współpracę z PZU Życie. Zakres świadczeń wykonywanych w ramach umowy z ubezpieczycielem zależy od abonamentu danego pacjenta.

Centrum współpracuje także z takimi sieciami medycznymi i ubezpieczycielami jak: Medicover, Allianz, Signal Iduna, Polsko-Amerykański System Medyczny – II i CMP.

Centrum rozszerzyło także ofertę wykonywanych badań o cytoskopię, badanie polegające na oglądaniu cewki moczowej oraz wnętrza pęcherza moczowego za pomocą układu optycznego ze źródłem światła. Przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym przez lekarza urologa. Badanie jest komercyjne. Kosztuje 300 zł.

Centrum Medyczne Signum oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne w ponad 40 poradniach, medycynę pracy oraz diagnostykę laboratoryjną.

Usługi są zarówno komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ zawarty na rok 2014 ma wartość 527 966,10 zł (dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie dermatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, pulmonologii).

Centrum mieści się Katowicach, przy ulicy Hierowskiego 70 (na granicy dwóch dzielnic: Piotrowic i Kostuchny). Placówkę prowadzi Beata Handwerker-Kustrzępa, Janusz Kustrzępa, s.c.