Katowice: nowy specjalista w CM Inter-Med

0
395


Centrum Medyczne Inter-Med z Katowic od połowy września 2017 roku rozszerza zakres świadczeń oferowanych przez poradnię okulistyczną. W placówce zostanie zatrudniony nowy specjalista, który będzie zajmował się między innymi diagnostyką i leczeniem wad wzroku u dzieci.

Porania będzie także oferować diagnostykę i leczenie jaskry, badania dotyczące AMD, a także badania dla kierowców oraz badania OCT.

Poradnia okulistyczna działa w przychodni Inter-Med w Katowicach, zlokalizowanej przy ulicy Grabowej 32. Poza tym Inter-Med prowadzi  placówki w Będzinie przy ulicy Ignacego Krasickiego 14 oraz w Olkuszu przy Alei 1000-lecia 16.
Przychodnie oferują konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie alergologii, dermatologii, chirurgii, gastrologii, laryngologii, onkologii, urologii, ortopedii czy radiologii.

Oprócz konsultacji Inter-Med oferuje badania laboratoryjne, endoskopowe, spirometrię, a także zabiegi rehabilitacyjne.
Pracodawcy mogą korzystać z oferty współpracy z zakresu medycyny pracy. Placówki Inter-Med współpracują także z sieciami medycznymi i ubezpieczycielami, takimi jak Lux Med, Medicover, Polmed, PZU, Allianz, Compensa.

Inter-Med działa od 20 lat. Współwłaścicielem i dyrektorem ds. medycznych przychodni jest Janusz Rogóż, lekarz chorób wewnętrznych i kardiolog.