KCM Clinic współpracuje z BUPA

0
765


KCM Clinic z Jeleniej Góry podpisała umowę o współpracy z BUPA, międzynarodową grupą działającą na rynku zdrowotnym.  Dzięki umowie w KCM Clinic mogą leczyć się osoby, które są ubezpieczone w BUPA.

Koszt leczenia pokrywa BUPA. Zatrudniająca  54 tysięcy pracowników BUPA obsługuje na całym świecie 11,8 mln osób. Znaczna ich część mieszka w Wielkiej Brytanii, Danii i w USA., a także w: Australii, Hiszpanii, Nowej Zelandii, Arabii Saudyjskiej, Hongkongu, Indiach, Tajlandii, Chinach i w krajach Ameryki Łacińskiej.

KCM Clinik oferuje leczenie szpitalne, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz rehabilitację. Prowadzi 20 poradni specjalistycznych i 11 pracowni diagnostycznych. Placówka postała w roku 2006, pierwotnie pod nazwą Karkonoskie Centrum Medyczne. Od 2011 roku prowadzi wysokospecjalistyczny szpital z nowoczesnym multimedialnym blokiem operacyjnym, oddziałami stacjonarnymi, kliniką chirurgii jednego dnia, zespołem rehabilitacji i kliniką stomatologiczną.

Klinika posiada certyfikat jakości ISO i jest członkiem Polish Assotiation of Medical Tourism,  ponadto współpracuje w zakresie wymiany naukowej ze specjalistami z Sanford Health/ USA. W klinice pracuje personel anglojęzyczny.

Usługi Centrum są zarówno komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt zawarty na rok 2013 ma wartość 5 512 856,50 zł i dotyczy leczenia szpitalnego w zakresie ginekologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej , ortopedii i traumatologii narządu ruchu, okulistyki, urologii i otolaryngologii, oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Placówka mieści się przy ulicy Bankowej 5/7. Jest prowadzona przez spółkę KCM Clinic S.A.