Kielce: nowe poradnie w Świętokrzyskim Centrum Medycznym

0
2124

Świętokrzyskie Centrum Medyczne z Kielc, należące do Grupy Artmedik, otworzyło nowe poradnie – psychoterapii, chirurgiczną i proktologiczną oraz trudno gojących się ran. Poradnie oferują konsultacje komercyjne.

Poradnie zostały otwarty z uwagi na zapotrzebowanie na konsultacje w tych specjalnościach.

Poradnia psychoterapii oferuje konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par.

W poradni chirurgicznej i proktologicznej można między innymi wykonać badania endoskopowe, badania USG oraz zabiegi w zakresie tzw. małej chirurgii. Wykonywane są tutaj także zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. Poradnia leczenia ran przewlekłych oferuje terapię metodą podciśnieniową i biochirurgię.

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik. Centrum rozpoczęło działalność wiosną 2017 roku, mieści się w dawnym budynku SHL (Zakładów Wyborów Metalowych) przy ulicy Robotniczej 1.

W placówce działają poradnie specjalistyczne, Można tutaj skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pediatry w poradni podstawowej opieki zdrowotnej, a także z badań z zakresu medycyny pracy oraz z konsultacji psychiatry. Oferowane są usługi stomatologiczne oraz poradnictwo w zakresie dietetyki.

Dostępne są świadczenia w zakresie fizjoterapii, a także diagnostyka – laboratoryjna oraz obrazowa. Przy ulicy Robotniczej 1 działa też centrum diagnostyczne, które oferuje badania RTG, USG, badania tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Placówkę prowadzi spółka Armedik, która od 2008 roku zarządza szpitalem w Jędrzejowie, posiadającym 9 oddziałów i ponad 20 poradni specjalistycznych. Artmedik prowadzi także Szpital Św. Aleksandra w Kielcach, liczący 5 oddziałów i 5 poradni specjalistycznych, zlokalizowany przy ulicy Kościuszki.

Placówki oferują świadczenia finansowane w ramach kontraktu z NFZ, a także komercyjne, pacjenci mogą tutaj korzystać z opłat ratalnych w systemie Credomedica.

Zarząd Armedik spółki z o.o. tworzą: Rafał Chaiński i Robert Frańczak.