Kielce: przychodnia CenterMed rozszerza zakres usług

0
234

Przychodnia akademicka CenterMed Kielce, która od 9 kwietnia 2015 roku będzie świadczyć usługi w pierwotnej lokalizacji w domu studenta „Laura”, rozszerzy zakres swoich usług o nowe poradnie specjalistyczne.

Obecnie dobiega końca remont pomieszczeń przychodni. Prace modernizacyjne trwają od listopada 2014 roku. Na czas gruntownych robót budowlanych, placówka została przeniesiona do domu studenta „Proton”.

9 kwietnia 2015 ponownie uruchamia swoją działalność tzw. ”stara” część przychodni CenterMed.  Wachlarz świadczonych usług rozszerza się o poradnię ortopedyczną, jak również gabinet stomatologiczny.

Nowa część przychodni zostanie oddana do użytku po odbyciu wszelkich kontroli. W dodatkowej części budynku znajdzie się kompleks ginekologiczno – położniczy.

Prace wykończeniowe w domu studenta „Laura” potrwają do lipca 2015. Również wówczas ma powstać parking dla pojazdów medycznych i osób niepełnosprawnych pod przychodnią akademicką.

Akademickie Centrum Medyczne swoje usługi świadczy od listopada 2013 roku. CenterMed w Kielcach istnieje od 2008 roku i powstało jako jednostka lokalna ogólnopolskiej grupy CenterMed funkcjonującej na rynku od 16 lat.