Kiełpino: Centrum Św. Łukasza otworzyło nową poradnię

0
826


Centrum Medyczne Św. Łukasz w Kiełpinie (województwo pomorskie) otworzyło nową poradnią ortopedyczno- rehabilitacyjną. Usługi poradni są komercyjne. Koszt konsultacji wynosi 80 zł.

W poradni przyjmuje specjalista rehabilitacji medycznej, ortopeda-traumatolog. Poradnia oferuje profilaktykę dysplazji stawów biodrowych u niemowląt, w tym usg stawów biodrowych oraz badanie ortopedyczne, a także konsultacje w stanach pourazowych narządu ruchu, w zespołach bólowych kręgosłupa, w zmianach zwyrodnieniowych stawów oraz w skrzywieniach kręgosłupa i wadach postawy.

Centrum Medyczne Św. Łukasza mieści się w Kiełpinie przy ulicy Długiej. Poza tym Centrum prowadzi placówki w Kartuzach – przy ulicy Mściwoja II i na Osiedlu Wybickiego 3A.

Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, gastroenterologii, ortopedii, ginekologii, dermatologii, stomatologii, wykonuje badania USG i laboratoryjne.

Usługi Centrum są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt Centrum na rok 2014 ma wartość 534 366,40 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (świadczenia w zakresie położnictwa i ginekologii) oraz rehabilitacji leczniczej.