Kolejna inwestycja Orpea Polska

0
729
Najnowsza placówka Grupy Orpea Polska - Rezydencja Dąbrówka

Orpea Polska jeszcze w listopadzie 2019 rozpoczyna nową inwestycję na osiedlu Międzylesie,  w warszawskiej dzielnicy Wawer. Rehabilitacja Międzylesie będzie to pierwsza taka inwestycja Grupy Orpea w Polsce.

Obiekt będzie posiadał basen terapeutyczny, kriokomorę, sale do kinezyterapii, kuchnię oraz pozostałą pełną infrastrukturę, która zapewni najlepszy proces rekonwalescencji pacjentom, wymagającym profesjonalnej opieki po zawałach, udarach czy urazach komunikacyjnych.

Orpea Polska działa od 2001 roku. Oferuje prawie 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz Orpea Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz Clinea Kliniki). Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie poza domem opieki funkcjonują Mieszkania dla Seniorów (formuła assisted living).

W październiku 2019 Orepea Polska rozpoczęła budowę największego w Polsce centrum senioralnego, które zlokalizowane będzie w Poznaniu, oraz kolejnego domu opieki – Willa Gerbera, działającego pod szyldem Orpea Rezydencje, zlokalizowanego w Piasecznie pod Warszawą.

Czytaj także: Opieka paliatywna i hospicyjna wymaga kompleksowego podejścia i strategii>>>