Nowe sale VIP w Szpitalu Gajda-Med

0
1519

Szpital Gajda-Med z Pułtuska udostępnił pacjentom oddziału chirurgicznego komfortowe jednoosobowe sale. Pierwsze takie sale pojawiły się w 2017 roku na oddziale położniczo-neonatologicznym tego szpitala i cieszą się dużą popularnością.

Nowe sale na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałem chirurgii urazowo-ortopedycznej posiadają łazienki i telewizory, wyposażone są też w nowoczesny sprzęt medyczny oraz wygodne łóżka i część wypoczynkową z wygodnymi kanapami.

To pierwsze takie sale w szpitalu korzystającym ze środków publicznych, w województwie mazowieckim.

Dzienny pobyt w sali VIP kosztuje 100 zł.

Poza oddziałem chirurgicznym w szpitalu w Pułtusku działają także oddziały: chorób wewnętrznych, geriatrii, ginekologiczno-położniczy, anestezjologii i intensywnej terapii, neonatologii, chorób wewnętrznych o profilu kardiologicznym oraz pediatrii. Placówka prowadzi także poradnie POZ, poradnie specjalistyczne, pracownie diagnostyczne oraz ZOL.

Czytaj także: Rekordowy rok w szpitalu Gajda-Med>>>

Szpital należy do Grupy Kapitałowej Gajda-Med, która posiada w sumie 22 placówki. Działają one w Warszawie i w Pułtusku, a filie – w Gołyminie, Młynarzach, Niedzborzu, Pniewie, Sońsku, Szulborzu Wielkim, Jabłoni Kościelnej, Łopieniach-Jeżach, Zarębach, Wieczfni Kościelnej i Radzanowie a także w Konopkach.

Do Grupy Gajda-Med należą także: San-Medica w Jeruzalu, San-Med w Drobinie, Hipokrates w Warszawie, Medivita-Konstancin z Konstancina-Jeziornej oraz Pols-Med i Pols-Med Robert Gajda z Pułtuska.

Centrum Medyczne Gajda-Med powstało 1998 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest dr n. med. Robert Gajda, specjalista kardiolog.