Konferencja: Choroby Wieku Podeszłego – Kardiologia

0
891

12 maja 2012 roku w Krakowie odbędzie się konferencja „Choroby Wieku Podeszłego – Kardiologia”, która będzie poświęcona zagadnieniom dotyczącym niewydolności serca u starszych osób.

Wśród poruszanych zagadnień znajdą się między innymi czynniki decydujące o rokowaniu w niewydolności serca po 70. roku życia, współczesne standardy postępowania w niewydolności serca po 70. roku życia, niewydolność serca u chorego z cukrzycą i niewydolnością nerek, niewydolność serca a choroba nowotworowa, niewydolność serca a funkcje poznawcze. Omawiane będą tematy dotyczące zabiegów operacyjnych u chorych z niewydolnością serca oraz depresji u chorych z niewydolnością serca.

Spotkanie to jest kontynuacją cyklu konferencji „Kardiologia Wieku Podeszłego”. Wszystkie wykłady będą połączone z prezentacją przypadków klinicznych. Sesje dydaktyczne będą odbywać się przy profesjonalnym wsparciu technicznym (system do głosowania multimedialnego, analiza odpowiedzi udzielanych przez uczestników).

Konferencja odbędzie się w Krakowie, a jej organizatorem jest VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k. Udział w konferencji jest bezpłatny.
http://chwp.viamedica.pl/3.2012/pl/Zaproszenie,10.html