Konferencja dla zarządzających placówkami stomatologicznymi

0
876

21 stycznia 2016 roku odbędzie się w Warszawie konferencję pod tytułem “Top Dentists Management, Stomatologia dziś i jutro”. Celem spotkania jest podjęcie dyskusji dotyczącej wyzwań, przed jakimi stoi kadra zarządzająca placówkami stomatologicznymi.

Podczas Top Dentists Management eksperci specjalizujący się w dziedzinach prawa i marketingu podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniami, które mają pomóc osobom prowadzącym praktykę dentystyczną w nawet najbardziej ekstremalnych sytuacjach, jak też ułatwią zarządzanie placówkami stomatologicznymi i wpłyną pozytywnie na ich kondycję finansową.

W trakcie trwania konferencji zostaną omówione tematy bezpośrednio związane z biznesową stroną prowadzenia każdego podmiotu dentystycznego, takie jak wyzwania i rekomendacje dla rynku stomatologicznego, najważniejsze zmiany w ustawodawstwie dotyczącym  gabinetów  stomatologicznych, skuteczna komunikacja z pacjentem, nowoczesne działania marketingowe, uprawnienia lekarza dentysty w kontakcie z pacjentem, profesjonalna recepcja placówki medycznej, ochrona danych osobowych czy budowa nowoczesnej kliniki stomatologicznej w oparciu o fundusze europejskie.

Konferencja jest przeznaczona dla właścicieli placówek medycznych prowadzących usługi w zakresie stomatologii, ortodoncji i protetyki.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie, Hotelu Fort,  przy ulicy Modlińskiej 310/312.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 536-390-788 lub meilowo: biuro@mcbkonferencje.pl.