Konferencja Healthcare IT TRENDS 2012

0
1145

Redakcja magazynu Healthcare Management Magazine oraz Akademia Wiedza i Praktyka zapraszają na pierwszą edycję ogólnopolskiej konferencji Administratorów Sieci IT w placówkach medycznych Healthcare IT TRENDS 2012.

Konferencja to pierwsze ogólnopolskie spotkanie administratorów sieci IT w placówkach medycznych, kierowników działu IT/technicznego/administracji, dyrektorów pionu technicznego, przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnych za rozwój technologiczny placówki medycznej.

Na konferencji obecni będą eksperci, liderzy z branży oraz praktycy, którzy przybliżą słuchaczom problematykę związaną z informatyzacją i na postawie wdrożeń w swoich placówkach omówią towarzyszące temu porażki i sukcesy.

Konferencja rozpocznie się panelem dyskusyjnym, podczas którego eksperci wspólnie z uczestnikami będą dyskutować na temat nowych obowiązków administratorów sieci IT w podmiotach leczniczych wynikających z ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia.

Program konferencji został podzielony na trzy bloki tematyczne, dotyczące polityki bezpieczeństwa danych medycznych w placówce, elektronicznej dokumentacji medycznej oraz  nowoczesnych technologii w medycynie.

Organizatorzy gwarantują uczestnikom konferencji prelekcje ekspertów z zakresu IT w ochronie zdrowia, profesjonalne prezentacje, wymianę doświadczeń i możliwość konsultacji w gronie wybitnych specjalistów, pakiet materiałów konferencyjnych oraz serwisy kawowe i lunch.

Konferencja odbędzie się w Centrum Edukacji Medycznej CEMED w Warszawie, 13 września 2012 roku. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Więcej informacji oraz pełna agenda konferencji znajduje się na stronie internetowej: http://healthcareit2012.wip.pl/

W celu zgłoszenia udziału w konferencji, należy wypełnić formularz online: http://healthcareit2012.wip.pl/rejestracja.html