Konferencja: optymalizacja kosztów działalności leczniczej

0
889


Redakcja magazynu „Healthcare Management Magazine” zaprasza na I Forum Optymalizacja Kosztów Działalności Leczniczej  w 2014 roku. Konferencja odbędzie się 19 grudnia 2013 roku w Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie.

Optymalizacja kosztów to rachunek kosztów wewnętrznych, stały ich nadzór, korekty i budowanie efektywności ekonomicznej. To również optymalizacja procesów, procedury jakościowe, audyty wewnętrzne i zewnętrzne.

Placówki zdrowia szukają nowych rozwiązań poprzez outsourcing usług, wprowadzenie systemów informatycznych, oprogramowania, leasing, oszczędności energetyczne, telekomunikacyjne, zmiany warunków zatrudnienia personelu  i wiele innych.

Zamiarem organizatorów konferencji jest przekazanie rzetelnej wiedzy, która umożliwi podejmowanie trafnych decyzji w oparciu o zasady i rozwiązania służące optymalizacji kosztów w działalności leczniczej w Polsce.

Konferencja przeznaczona jest dla kadry menedżerskiej oraz właścicieli i udziałowców placówek medycznych w Polsce w tym prezesów, członków zarządu, dyrektorów, głównych księgowych. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Główne obszary zagadnień, na jakich się skupią organizatorzy spotkania, to: optymalizacja struktury zatrudnienia i wynagrodzeń, redukcja kosztów w obszarze IT i bezpieczeństwa danych, realizacja kontraktów NFZ, outsourcing usług medycznych i pozamedycznych, optymalizacja gospodarki lekowej i materiałowej, optymalizacja przekształcenia placówek, eksploatacja sprzętu medycznego, koszty energii i ogrzewania oraz koszty podatkowe, controlling i optymalizacja kosztów biznesowych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie
http://kosztywplacowce.wip.pl