Konin: Multimed zainwestuje w rozbudowę

0
1258


Przychodnia Specjalistyczna Multimed z Konina planuje inwestycję w rozbudowę kompleksu medycznego. Powierzchnia placówki zwiększy się o około 3500-4000 metrów kwadratowych.

Rozbudowa przychodni rozpocznie się w roku 2014 i potrwa do końca roku 2015. W rozbudowanej części znajdzie się miejsce na gabinety lekarskie oraz oddziały szpitalne. Powierzchnia będzie przeznaczona zarówno na działalność własną przychodni jak i do wynajęcia.

Multimed działa na rynku medycznym od 15 lat. Prowadzi placówki w czterech miejscowościach: w Koninie przy ulicy Wojska Polskiego 33, w Gnieźnie przy ulicy Chudoby 16 (Przychodnia Zosia), w  Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Lotniczej 24 (Przychodnia Trauma) oraz w Kaliszu przy ulicy Majkowskiej 13A (Przychodnia Medix).

Placówki oferują usługi w zakresie zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, leczenia nerwic  (poradnie i oddziały dzienne), a placówka w Koninie oferuje także konsultacje ambulatoryjne w kilkunastu specjalnościach.

Usługi Multimed są zarówno finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Wartość kontraktu na rok 2014 wynosi 7 742 779,44 zł. Środki te finansują opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień, na które jest przeznaczone 5 821 368 zł, oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Placówki prowadzi spółka cywilna Tadeusz Jucyk, Karol Jucyk.