Konstancin: CKR organizuje kurs dla lekarzy

0
880


Centrum Kompleksowej Rehabilitacji organizuje kurs dla lekarzy dotyczący artroskopii stawu kolanowego. Kurs obędzie się w dniach 10  i 11 kwietnia 2014 roku w siedzibie CKR w Konstancinie.

Program kursu obejmuje wykłady, warsztaty na fantomach, prezentacje pracy z pacjentem (np. badanie pacjenta zakwalifikowanego do zabiegu), transmisje na żywo z sali operacyjnej oraz dyskusje. Szkolenie zakończone będzie testem egzaminacyjnym, którego wyniki będą omawiane. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Decyzją Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, lekarze uczestniczący w kursie otrzymają 16 punktów edukacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat kursu (między innymi program i formularz zgłoszeniowy) znajdują się na stronie: http://ckr.pl/edukacja/kursy-i-szkolenia/kursy-medyczne/kurs-artroskopii-stawu-kolanowego/

CKR jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oferuje kompleksowy zakres usług w tym zakresie, począwszy od badań obrazowych i laboratoryjnych, poprzez specjalistyczne konsultacje lekarskie, skończywszy na leczeniu zachowawczym i operacyjnym.

Ośrodek funkcjonuje według najwyższych standardów, o czym świadczy Certyfikat ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Akredytacyjny przyznany Szpitalowi Wielospecjalistycznemu CKR przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Więcej na www.ckr.pl