Konstancin: promocje w CKR

0
1071

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina oferuje pacjentom usługi w promocyjnych cenach. W ofercie znajdują się zabiegi w kriokomorze oraz zabiegi rehabilitacyjne, wykonywane w placówce w Białymstoku.

Usługi w zakresie krioterapii, wykonywane w placówce w Konstancinie, oferowane są w promocji do 14 lutego 2012 roku. Promocja dotyczy pacjentów, którzy pojawią się w placówce po raz pierwszy. W jej ramach pakiet 5 zabiegów kosztuje 111 zł, pakiet 10 zabiegów – 222 zł (cena nie obejmuje konsultacji). Poza tym w ramach promocji w placówce Centrum w Białymstoku oferowane są zestawy zabiegów rehabilitacyjnych, których celem jest wykształcenie prawidłowej postawy i likwidacja bólów kręgosłupa, karku i bioder. Promocyjna cena karnetu wynosi 100 zł. Karnet obejmuje 8 wejść na zajęcia trwające 45 minut. Przy zapisie dwóch osób dodatkowy upust wynosi 10 procent.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oferuje usługi medyczne w zakresie leczenia schorzeń narządu ruchu. Można tutaj uzyskać porady lekarzy specjalistów (m.in. rehabilitacji medycznej, ortopedy, neurochirurga, neurologa, reumatologa), można poddać się operacji z zakresu reumoortopedii, operacji kręgosłupa czy artroskopii, skorzystać z rehabilitacji w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym. Centrum oferuje między innymi rehabilitację skolioz w oparciu o system leczenia FED, z wykorzystaniem urządzenia stworzonego przez prof. S. Sastre Fernandez. Wykonuje także badania diagnostyczne (RTG, USG) oraz krioterapię ogólnoustrojową. Usługi medyczne świadczone są w Konstancinie oraz w Filiach w Warszawie, Wrocławiu i w Białymstoku.

W Konstancinie działa również kompleks rekreacji i odnowy biologicznej, w skład którego wchodzi m.in. pływalnia i gdzie prowadzona jest działalność edukacyjna. Działają tutaj: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Ośrodek Szkolenia Kursowego z Ośrodkiem Nauki Jazdy.