Kraków: Centrum Diamed wyróżnione za rzetelność i wiarygodność

0
976


Centrum Medyczne Diamed sp. z o.o. z Krakowa zostało nominowane do otrzymania certyfikatu „Rzetelni w Ochronie Zdrowia”, nagrody „Lider Polskiego Lecznictwa” oraz nagrody specjalnej „Diamentu”, przyznawanej przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług.

Nominacje zostały przyznane w ramach ogólnopolskiego programu umacniania wiarygodności sylwetki i marki polskiej gospodarki.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców jest organizacją powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.

Centrum Medyczne Diamed mieści się przy ulicy Schweitzera 7 w Krakowie. Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prowadzi poradnie, między innymi ginekologiczno-położniczą, urologiczną, stomatologiczną, psychologiczną, medycyny pracy. W placówce działa też laboratorium diagnostyczne Diagnoza, sklep medyczny Orteo oraz Apteka Tanich Leków. Diamed prowadzi też przychodnię, która oferuje podstawową opiekę zdrowotną, w miejscowości Trąbki.

Oprócz usług finansowanych przez NFZ (podstawowa opieka zdrowotna,  opieka długoterminowa, stomatologia)  pozostałe usługi Centrum Diamed są komercyjne.