Kraków: Diamed współpracuje z kolejnym ubezpieczycielem

0
751

Przychodnia Lekarska Diamed z Krakowa nawiązała w marcu 2016 współpracę z firmą ubezpieczeniową Meedy. W ramach tej współpracy pacjenci ubezpieczeni w Meedy mogą korzystać z pełnego zakresu usług medycznych oferowanych w placówkach Diamed.

To kolejna firma ubezpieczeniowa, z którą Diamed podpisał umowę. Pod koniec 2015 roku Diamed nawiązał współpracę z towarzystwem Compensa oraz z TU Zdrowie.

Diamed mieści się przy ulicy Schweitzera 7 w Krakowie. Oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Prowadzi poradnie, między innymi ginekologiczno-położniczą, urologiczną, stomatologiczną, psychologiczną, medycyny pracy. W placówce działa też laboratorium diagnostyczne Diagnoza, sklep medyczny Orteo oraz Apteka Tanich Leków.

Od 2013 roku Diamed prowadzi przychodnię, która oferuje podstawową opiekę zdrowotną, w miejscowości Trąbki, przy drodze Wieliczka-Gdów.

Oprócz usług finansowanych przez NFZ (podstawowa opieka zdrowotna,  opieka długoterminowa, stomatologia)  pozostałe usługi Centrum Diamed są komercyjne.

We wrześniu 2015 Diamed  uzyskał certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008.