Kraków: nowy salon optyczny Medicover Optyk

0
316

8 lipca 2019 rozpoczął działalność nowy salon optyczny Medicover Optyk zlokalizowany w Krakowie. Placówka oferuje profesjonalne badanie wzroku, wykonywane przez optometrystów, specjalizujących się w dobieraniu korekcji optycznej i aplikacji soczewek kontaktowych.

Salon współpracuje ze sprawdzonymi producentami soczewek kontaktowych i korekcyjnych, m.in. HOYA, Essilor oraz najlepszymi producentami oprawek okularów – RayBan, Vogue, D&G, Prada, Carrera, Herrera, Armani, Tommy Hilfiger, Belutti i wiele innych

Z okazji otwarcia salon oferuje w lipcu specjalną ofertę – 20 procent zniżki na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz bezpłatne badanie wzroku.

Placówka zlokalizowana jest przy ulicy Podgórskiej 36.

Medicover Optyk jest siecią salonów optycznych należącą do Medicover Healthcare Services. Placówki Medicover Optyk działają w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i w Krakowie.

Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, stomatologię oraz kompleksową opiekę szpitalną.

Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Od 2009 roku posiada również własny wielospecjalistyczny szpital na warszawskim Wilanowie.