Kraków: wyróżnienie dla Centrum Medicina

0
870

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Medicina z Krakowa zostało uznane za najlepszy szpital w Małopolsce w głosowaniu czytelników Gazety Krakowskiej w ramach plebiscytu „Lekarz Małopolski 2016”.

Jeden z lekarzy placówki zajął trzecie miejsce w kategorii „Lekarz specjalista”, a jedna z zatrudnionych tutaj położnych – drugie miejsce w kategorii „Położna”.

W tegorocznej edycji konkursu swoje wyróżnienia przyznała również kapituła plebiscytu. Wśród zwycięzców znalazły się przychodnie SCDZ Medicina. Wręczenie nagród odbyło się 30 września 2016 roku w trakcie II Forum Medycznego Małopolski.

Plebiscyt oceniał placówki oraz kandydatów w kategoriach: lekarz POZ, lekarz specjalista, przychodnia, szpital, lekarz dentysta, pielęgniarka i położna.

Plebiscyt „Lekarz Małopolski” to część większego projektu „Gazety Krakowskiej”, na który składają się także: czwartkowa rubryka poradnikowa dla pacjentów, dodatki medyczne i debaty.

Medicina świadczy szeroki zakres procedur ambulatoryjnych oraz szpitalnych (komercyjnie i w ramach umowy z NFZ) w trzech placówkach zlokalizowanych przy ulicy Barskiej 12, Grzegórzeckiej 67C i Rogozińskiego 5. Z Centrum współpracuje ponad dwustu lekarzy reprezentujących niemal wszystkie specjalności medyczne. Prezesem spółki jest Jerzy Kękuś.