Krapkowice: nowe badania w Centrum Solutaris

0
72

Centrum Medyczne Solutaris z Kędzierzyna Koźla nawiązało współpracę z laboratorium, specjalizującym się w analizach czynników wywołujących alergie pokarmowe oraz nietolerancje pokarmowe.

W punkcie pobrań poradni można teraz oddać próbki materiałów do badań, dzięki którym możliwe staje się wyizolowanie alergenów, wywołujących zarówno natychmiastowe (IgE-zależne), jak i opóźnione (IgG-zależne) reakcje alergiczne, a także do badań mikroflory jelit w celu identyfikacji przyczyn nietolerancji pokarmowych.

Czytaj także: Alab Laboratoria: nowe badania w ofercie>>>

Centrum Medyczne Solutaris oferuje konsultacje w zakresie kilkunastu specjalności, a także diagnostykę i rehabilitację.

Wiosną 2018 roku otwarta została nowa placówka Centrum w Krapkowicach, która oferuje konsultacje specjalistyczne, między innymi w zakresie alergologii, dermatologii, endokrynologii, kardiologii czy psychologii. Kilka miesięcy temu została tutaj otwarta poradnia leczenia bólu, która ma za zadanie zapewnienie komfortu pacjentom w trakcie leczenia lub już po jego zakończeniu.

Centrum Solutaris w Kędzierzynie Koźlu zlokalizowane jest przy ulicy Gazowej 2b, w Krapkowicach – przy ulicy Kozielskiej 2. Centrum działa od 2012 roku. Oferuje świadczenia komercyjne.

Placówki prowadzi Centrum Rehabilitacji i Kardiologii Solutaris Prokopczuk spółka jawna. Reprezentują ją wspólnicy – Maria Prokopczuk, Janusz Prokopczuk (lekarz kardiolog) oraz Maciej Prokopczuk.