Kutno: szpital Dermex wprowadził usługi transportu medycznego

0
1133


Szpital Prywatny Dermex z Kutna wprowadził do swojej oferty usługi w zakresie transportu medycznego. Placówka oferuje transport planowany i nieplanowany, zarówno na terenie Kutna i okolic jak i na terenie całej Polski.

Transport może dotyczyć przewiezienia pacjenta z domu do lekarza lub na badania i z powrotem do domu, z domu opieki do szpitala, może to być także transport międzyszpitalny czy do sanatorium. Cennik usług jest ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Szpital Dermex działa od 2011 roku. Funkcjonuje w nowo wybudowanym obiekcie przy ulicy Sienkiewicza. Oferuje leczenie zabiegowe wraz z hospitalizacją w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii. W placówce działa centrum dermatologii estetycznej i laserowej, klinika chirurgii plastycznej i zespół chirurgii jednego dnia.

Centrum Medyczne Dermex oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, diagnostykę obrazową i laboratoryjną, rehabilitację. Prowadzi poradnię medycyny pracy, wykonuje testy DNA, oferuje abonamenty medyczne.

Dermex posiada również kontrakt z NFZ na swoje usługi. Wartość umowy zawartej na rok 2014 wynosi ponad 1,3 mln zł. Kontrakt dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Zarówno szpital jak i centrum medyczne prowadzi Dermex sp. z o.o., która została zarejestrowana w roku 2011. Zarząd spółki tworzą: Sylwia Majtczak-Ziółkowska (prezes), Wojciech Ziółkowski i Mirosław Ziółkowski.